PAKA - Strona Główna
Półfinały
XX
XX
  • Skecze video
    • Hrabi po spektaklu
    • Kabaret SMILE - Mapa (egzamin na studia)
    • Kabaret Młodych Panów - Piotr Żyła (skoczek)
    • Kabaret DNO - Freestyler II (po polsku)
    • Kabaret PUK - Terapia Małżeńska
    • Mariush - Czemu nie ma Ciebie tu? (koncert)
    • Mariush - Odwilż na bis (koncert)
    • Kabaret Młodych Panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy
    • Stand up Kraków
    • Kabaret DNO - Bakteria
    • Kabaret Młodych Panów & Smile & Łowcy.B - Klinika
    • Kabaret Łowcy.B - Zabawa w chowanego (skecz z wpadką)
    • Kabaret Z Nazwy - Baby (PAKA 2013)
    • Kabaret Z Nazwy - Przepustka (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Wzębodłubie (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Skecz który się nie odbył (PAKA 2013)
  • Skecze video
bnk
Stowarzyszenie Promocji
Sztuki Kabaretowej "PAKA"

ul. Oleandry 1
30-060 Kraków

e-mail: paka@paka.pl
tel/fax: (12) 681 60 35
NIP: 677-22-92-023
ROTUNDA
PAKA » Nowości » XXI PAKA 2005 2011-08-17 12:02:06
XXI PAKA 2005
18-22 maja
Grand Prix: Nie przyznano
I nagroda: Egri Bikaver Ensemble z Gdańska
II nagroda: Kabaret Młodych Panów z Rybnika
III nagroda ex aequo: Smile z Lublina i Kabaret Młodych Panów z Rybnika


Jury: 
Rafał Kmita, 
Zenon Laskowik, 
Mariusz Lubomski, 
Michał Ogórek, 
Henryk Sawka, 
Lucjan Suchanek

Ukazuje się X CD PaKI. W lutym odbywają się po raz pierwszy Zimowe Konfrontacje Kabaretowe w Zakopanym, a sama PaKA, ze względu na żałobę narodową, wyjątkowo  w maju.  Grand Prix pozostaje poza zasięgiem kabaretów, chociaż zwycięzca Przeglądu Egri Bikaver Ensemble wygrywający spektakl  przy pomocy butelek ( pustych!) bardzo podobał się  i jurorom i publiczności.

Wybrane imprezy towarzyszące:
Skeczowisko - wyścig śmiechu
Noc kabaretożerców
Aukcja rekwizytów kabaretowych

Finaliści:
Czesuaf -Wojciech Czesuaf Kowalczyk, Maciej czesuaf Morze, Tomasz Czesuaf Nowaczyk, Mateusz Czesuaf Pachołek.
Neo -nówka - Michał Gawliński, Łukasz Bielecki, Roman Żurek
Paranienormalni - Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Rafał Kadłucki 
Smile - Andrzej Mierzejewski, Michał Kincel, Paweł Szwajger,Kamil Sochalski
To za Duże Słowo - Michał Bucholc, Tomasz Kiernożycki, Maciej Michalski, Daniel Sęda, Szymon Matuszyński, Tadeusz Dulian, Wojciech Sułek
Noł Nejm - Agnieszka Białek, Łukasz Kaczmarczyk, Rafał Soliński, Marek Żyła, Damian Wodecki, Agnieszka Ogrodnik, Bartosz Wieczorek
Egri bikaver ensemble- Bogna Czerwińska, Krzysztof Letkiewicz, Karol Meissner, Andrzej Pawłowicz, maciek Sawicki, Paweł Seroka, Marcin Szczygieł, Mateusz Szymuła, Paweł Zawada
NapAd- Agata Miryn, Justyna Prus, Jacek Hejna, Marcin Pasznicki, Kuba Puchalski, Tomek Sienkiewicz, Jarek Strygner
Kabaret Młodych Panów - Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk, Piotr Sobik, Szymon Tomecki
Kwartet Okazjonalny - Marta Saciuk, Mikołaj Blajda, Artur Sędzielarz, Grzegorz Sieradzki
Słuchajcie - Katarzyna Piasecka, Jarosław Marek Sobański, Tomasz Łupak
Grupa Inicjatyw Teatralnych  - Beata Sadkowska- Steczek, Jerzy Jan Połoński, Marcin Trzęsowski 



  

• Rotunda - www.rotunda.pl
• Kabarety online - www.eKabaret.pl
Logotypy
© 2002-2011 paka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autorów. Wykonanie projektu serwisu: Sztoldo.pl