PAKA - Strona Główna
Półfinały
XX
XX
  • Skecze video
    • Hrabi po spektaklu
    • Kabaret SMILE - Mapa (egzamin na studia)
    • Kabaret Młodych Panów - Piotr Żyła (skoczek)
    • Kabaret DNO - Freestyler II (po polsku)
    • Kabaret PUK - Terapia Małżeńska
    • Mariush - Czemu nie ma Ciebie tu? (koncert)
    • Mariush - Odwilż na bis (koncert)
    • Kabaret Młodych Panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy
    • Stand up Kraków
    • Kabaret DNO - Bakteria
    • Kabaret Młodych Panów & Smile & Łowcy.B - Klinika
    • Kabaret Łowcy.B - Zabawa w chowanego (skecz z wpadką)
    • Kabaret Z Nazwy - Baby (PAKA 2013)
    • Kabaret Z Nazwy - Przepustka (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Wzębodłubie (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Skecz który się nie odbył (PAKA 2013)
  • Skecze video
bnk
Stowarzyszenie Promocji
Sztuki Kabaretowej "PAKA"

ul. Oleandry 1
30-060 Kraków

e-mail: paka@paka.pl
tel/fax: (12) 681 60 35
NIP: 677-22-92-023
ROTUNDA
PAKA » Nowości » XVII PAKA 2001 2011-08-17 11:52:30
XVII PAKA 2001
4-8 kwietnia

Grand Prix: Nie przyznano
I nagroda ex aequo: Kabaret Dno z Dąbrowy Górniczej i Kabaret Limo z Gdańska
II nagroda ex aequo: Kabaret Ani Mru Mru z Lublina i Kabaret Słuchajcie z Zielonej Góry
III nagroda: Nie przyznano


Jury: 
Jerzy Derfel, 
Michał Ogórek, 
Henryk Sawka, 
Lucjan Suchanek, 
Michał Tarkowski , 
Stanisław Tym


Kolejne CD i  dwa kabarety idące przez konkurs " łeb w łeb", w tym roku Przegląd wygrywają Limo z Gdańska i Dno z Dąbrowy Górniczej. Ukazuje się książka o PaCE zatytułowana " Magiczny Świat Kabaretu" napisana przez Agnieszkę Kozłowską.

Finaliści
Drągal - Marta Litkowska, Michał Tomczyk, Michał Bryś, Radek Jadach , Marek Drąg
EK - Katarzyna Sobieszek, Sławomir Kaczmarek, Artur Walaszek, Dariusz Krawczyk 
Zaiste - Dorota Gralikowska, Jędrzej Godlewski, Szymon Pyżalski
NieMy - Magdalena Kociołek, Bartosz Gumulec, Michał Pałubski, Waldemar Ossowski 
Noł nejm Agnieszka Białek, Łukasz Kaczmarczyk, Rafał Soliński, Robert Obłój, Marek Żyła, Bartosz Demczuk
Kabaret Artura I - Karolina Blecharczyk, Aleksandra Głowacka, Katarzyna Ilgner, Dominika Mentel, Paulina Stępień, Anna Waradzyn, Łukasz Krzemiński, Kamil Majda, Jarek Stajnder, Łukasz Piechota.
Do dna - Tomasz Hetman, Waldemar Fortuna, Marcin Buczek, Grzegorz Folta, Grzegorz Pęcherek, Jacek Sarad
Słuchajcie - Eliza Rink, Tomasz Łupak, Jarosław Marek Sobański, Jarosław Jaros
Limo - Ewa Błachnio, Marcin Kulikowski, Abelard Giza
Widelec -Basia Maj, Jarosław Jatek, Krzysztof Szubzda, Piotr Mozart Mocarski, Maciej Mikołajczyk, Jacek Janowicz 
Ani Mru Mru - Joanna Kolibska, Michał Wójcik, Marcin Wójcik 
Polish Szekspir Company - Jacek Bończyk, Jarosław Domin, Witold Bieliński, Tomasz Gęsikowski, Arkadiusz Jakubik, Zbigniew Konopka, Jarosław Witaszczyk, Dariusz Sikorski
DNO - Jarosław Cyba, Tomasz Sobieraj, Wojciech Stala, Adam Mrozowicz 

• Rotunda - www.rotunda.pl
• Kabarety online - www.eKabaret.pl
Logotypy
© 2002-2011 paka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autorów. Wykonanie projektu serwisu: Sztoldo.pl