PAKA - Strona Główna
Półfinały
XX
XX
  • Skecze video
    • Hrabi po spektaklu
    • Kabaret SMILE - Mapa (egzamin na studia)
    • Kabaret Młodych Panów - Piotr Żyła (skoczek)
    • Kabaret DNO - Freestyler II (po polsku)
    • Kabaret PUK - Terapia Małżeńska
    • Mariush - Czemu nie ma Ciebie tu? (koncert)
    • Mariush - Odwilż na bis (koncert)
    • Kabaret Młodych Panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy
    • Stand up Kraków
    • Kabaret DNO - Bakteria
    • Kabaret Młodych Panów & Smile & Łowcy.B - Klinika
    • Kabaret Łowcy.B - Zabawa w chowanego (skecz z wpadką)
    • Kabaret Z Nazwy - Baby (PAKA 2013)
    • Kabaret Z Nazwy - Przepustka (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Wzębodłubie (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Skecz który się nie odbył (PAKA 2013)
  • Skecze video
bnk
Stowarzyszenie Promocji
Sztuki Kabaretowej "PAKA"

ul. Oleandry 1
30-060 Kraków

e-mail: paka@paka.pl
tel/fax: (12) 681 60 35
NIP: 677-22-92-023
ROTUNDA
PAKA » Nowości » XVI PAKA 2000 2011-08-17 11:50:32
XVI PAKA 2000
12-16 kwietnia 

Grand Prix: Kabaret Kuzyni z Krakowa
I nagroda: Kabaret Dno z Dąbrowy Górniczej
II nagroda ex aequo: Grupa Mo Carta z Warszawy i Kabaret Szum z Zielonej Góry
III nagroda: Kabaret E.K. z Zielonej Góry
Nagroda publiczności DNO


Jury: 
Jerzy  Derfel, 
Manuela Gretkowska, 
Henryk  Sawka, 
Lucjan Suchanek, 
Michał Tarkowski, 
Nina Terentiew, 
Stanisław Tym
Czwarta płyta piosenek Przeglądu nosi tytuł "Drwiną i Śmiechem"- co ma zdaniem jej redaktorów nawiązywać do okrzyczanej premiery "Ogniem i Mieczem". Nagrodę Grand Prix zdobywa wreszcie Andrzej Talkowski i jego kabaret KUZYNI z udziałem zadziwiających rekwizytów.

Wybrane imprezy towarzyszące
Kabaret a sprawa polska - laureaci poprzednich edycji -  z udziałem Wojciecha Młynarskiego, Rudi Schuberta
Premiera nowego programu Formacji Chatelet - "Dziwny, dziwny"

Finaliści
Kabaret pod Bańką - Tadeusz Drużdżel, Wojtek Gawęda, Monika Gożdzik - Kowalcz, Iwona Jaworska, Krzysztof Jaworski, Jan kornel, Magda papierz, Andrzej Pugacew, Jerzy Węglewski
Kankan - Wiaczesław Sielicki, Siergiej Wienskowicz, Andrzej Pejc, maksym Żoglik, Siergiej Kurlenko, Eugeniusz Połucki
DNO - Małgorzata paleczek, Jarosław Cyba, Tomasz Sobieraj, Wojciech stala, Krzysztof Świerczewski.
Drągal - Marta Litkowska, Piotr Kolski, Michał Tomczyk, Michał Bryś, Radek Jadach , Irek Dokurno, Marek Drąg
Kaczka Pchnięta Nożem - Beata Zając, Aneta Wojtowicz, Marta Wojtowicz, Andrzej Rozmus, Łukasz Błąd, Tomasz Kapała 
Strzały z Aurory - Alicja szumowska, Aldona Machnowska, Adam Sajnu, Tomasz Jachimek, Bartek Lewczuk, Krzysztof Pawlik, Marcin Trojan, Jacek Turczyński.
Pod tytułem - Przemysław predygier, Małgorzata Majewska, Joanna Majorkiewicz, Maciej Czapski, Radosław Laddy
Kabaret Mus + 1 - Robert Żurek, Ewa Pająk, Tomasz Benn, Grzegorz Kwas
Kabaret EK- Katarzyna Sobieszek, Sławomir Kaczmarek, Artur Walaszek, Dariusz Krawczyk 
Kabaret Kuzyni: Bartłomiej Brede, Andrzej Róg, Aneta Talkowska, Andrzej Talkowski, Aleksander Talkowski 
Kabaret Szum -Aneta Bryś, Justyna Kunko, Marta Listwan, Agnieszka Litwin, Magdalena Mleczak, Ewa Szapował, Małgorzata Szapował, Anna Osińska, Alicja Pietras.
Teatr chichot 2 - Agnieszka Gogół, Jarosław Grzelka, Tomasz Lasota, Agata Owczarek, Adam Owczarek, Marcin Wartalski, Adam Zajdel 
Absurdalny Kabaret- Marek Walczak, Józef Kowpacz, Jacek Bonieński 
Grupa Mo Carta - Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk, Artur Renion


• Rotunda - www.rotunda.pl
• Kabarety online - www.eKabaret.pl
Logotypy
© 2002-2011 paka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autorów. Wykonanie projektu serwisu: Sztoldo.pl