PAKA - Strona Główna
Półfinały
XX
XX
  • Skecze video
    • Hrabi po spektaklu
    • Kabaret SMILE - Mapa (egzamin na studia)
    • Kabaret Młodych Panów - Piotr Żyła (skoczek)
    • Kabaret DNO - Freestyler II (po polsku)
    • Kabaret PUK - Terapia Małżeńska
    • Mariush - Czemu nie ma Ciebie tu? (koncert)
    • Mariush - Odwilż na bis (koncert)
    • Kabaret Młodych Panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy
    • Stand up Kraków
    • Kabaret DNO - Bakteria
    • Kabaret Młodych Panów & Smile & Łowcy.B - Klinika
    • Kabaret Łowcy.B - Zabawa w chowanego (skecz z wpadką)
    • Kabaret Z Nazwy - Baby (PAKA 2013)
    • Kabaret Z Nazwy - Przepustka (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Wzębodłubie (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Skecz który się nie odbył (PAKA 2013)
  • Skecze video
bnk
Stowarzyszenie Promocji
Sztuki Kabaretowej "PAKA"

ul. Oleandry 1
30-060 Kraków

e-mail: paka@paka.pl
tel/fax: (12) 681 60 35
NIP: 677-22-92-023
ROTUNDA
PAKA » Nowości » XV PAKA 1999 2011-08-17 11:49:48
XV PAKA 1999
14- 18 kwietnia

Grand Prix - nie przyznano
I nagroda  - ex aequo: Absurdalny Kabaret i Strzały z Aurory
II nagroda - ex aequo: Szum i Dno 


Jury:
Alosza Awdjejew
Jerzy Derfel
Jacek Fedorowicz
Krzysztof Materna
Andrzej Mleczko
Michał Ogórek
Henryk Sawka
Lucjan Suchanek
Michał Tarkowski
Stanisław Tym
Krystyna Zachwatowicz

Trzecia płyta Przeglądu- "Miłość , wiosna i kabaret". Z okazji "Piętnasto lecia, zostaje wydany specjalny dodatek jubileuszowy do Biuletynu. Odbywa się także jeden  z ciekawszych koncertów w dziejach Przeglądu pt. " Z teki Jurora" z niezwykle oryginalną scenografią.

Wybrane imprezy towarzyszące:
"Wieczór Recydywisty":
- Koń Polski - "Wyprzedaż posezonowa"
- 6 lat w PaCE czyli wspomnienia Grupy Rafała Kmity
- Kabaret Potem "Trąbka dla gubernatora"
-  "Nocna per-Formacja Chatelet"
-  "Dr Jekyll i Mr Hyde według wytwórni A`YOY"
-  "Mistrzowie dowcipu"- scena na pięterku, wstęp wolny

Finaliści:
Kabaret Truteń ze Skawy: Mateusz Papierz, Robert Sularz, Stanisław Sularz
Kabaret Strzały z Aurory z Warszawy: Dorota Kurowicka, Alicja Szumowska, Przemysław Śmiech, Krzysztof Pawlik, Tomasz Jachimek, Bartek Lewczuk, Dariusz Lubański, Marcin Machnacz.
Kabaret Inteligentny z Wrocławia: Bartek Muszyński, Paweł Pałaszewski, Daniel Markiewka, Remik Krela, Wojciech Czyżyk, Krzysztof Liske, Sebastian Stankiewicz, Tomasz Maciejewski, Dariusz Śliwiński, Agnieszka Soboń.
Kabaret Dno z Sosnowca:Jarosław Cyba, Tomasz Sobieraj, Wojciech Stala, Krzysztof Świerczewski.
Mim Mariusz Drozdowski z Katowic: Mariusz Drozdowski
Kabaret Szum Zielonej Góry: Aneta Bryś, Justyna Kunke, Marta Listwan, Agnieszka Litwin, Magdalena Mleczak, Ewa Szapował, Małgorzata Szapował, Anna Osińska.
Teatr Chichot 2 z Łodzi: Tomasz Boruszczak, Jarosław Grzelka, Sebastian Kotliński, Tomasz Lasota, Agata Ostrowska, Marcin Wartalski, Piotr Miazga, Agnieszka Gogół, Barbara Grive, Adam Owczarek, Adam Zajdel.
Kabaret Niemy z Częstochowy: Marcin Król, Jacek Stefanik, Jarosław Ilcewicz, Przemysław Kossakowski, Krzysztof Wojcieszak, Dariusz Boral.
Absurdalny Kabaret z Chorzowa: Marek Walczak, Józef Kowpacz, Roman Kidoń, Jacek Bonieński.
Kabaret im Romana w Radomiu z Radomia: Izabela Brejtkop, Marek Modzelewski, Paweł Kowalski, Robert Łuchniak, Jarosław Rabenda, Jacek Sut, Anna Bąk opracowanie muzyczne Maciej Szmajda.
Kabaret Widelec z Białegostoku: Katarzyna Okwieka, Jacek Janowicz, Jarosław Jatel, Adam Karasiewicz, Piotr Lewczuk, Krzysztof Szubzda

• Rotunda - www.rotunda.pl
• Kabarety online - www.eKabaret.pl
Logotypy
© 2002-2011 paka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autorów. Wykonanie projektu serwisu: Sztoldo.pl