PAKA - Strona Główna
Półfinały
XX
XX
  • Skecze video
    • Hrabi po spektaklu
    • Kabaret SMILE - Mapa (egzamin na studia)
    • Kabaret Młodych Panów - Piotr Żyła (skoczek)
    • Kabaret DNO - Freestyler II (po polsku)
    • Kabaret PUK - Terapia Małżeńska
    • Mariush - Czemu nie ma Ciebie tu? (koncert)
    • Mariush - Odwilż na bis (koncert)
    • Kabaret Młodych Panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy
    • Stand up Kraków
    • Kabaret DNO - Bakteria
    • Kabaret Młodych Panów & Smile & Łowcy.B - Klinika
    • Kabaret Łowcy.B - Zabawa w chowanego (skecz z wpadką)
    • Kabaret Z Nazwy - Baby (PAKA 2013)
    • Kabaret Z Nazwy - Przepustka (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Wzębodłubie (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Skecz który się nie odbył (PAKA 2013)
  • Skecze video
bnk
Stowarzyszenie Promocji
Sztuki Kabaretowej "PAKA"

ul. Oleandry 1
30-060 Kraków

e-mail: paka@paka.pl
tel/fax: (12) 681 60 35
NIP: 677-22-92-023
ROTUNDA
PAKA » Nowości » XIII PAKA 1997 2011-08-17 11:47:06
XIII PAKA 1997
10 - 13 kwietnia 

Grand Prix: Formacja Chatelet
I nagroda ex equo: Kabaret Moralnego Niepokoju , Po Żarcie
II nagroda - nie przyznano
III Nagroda - Kabaret im. Romana w Radomiu




Jury:
Jacek Fedorowicz,
Nina Terentiew,
Stanisław Tym,
Alosza Awdiejew,
Krzysztof Materna,
Zygmunt Konieczny
Jerzy Markuszewski,
Henryk Sawka,
Lucjan  Suchanek

Nowe pokolenie organizatorów PaKI: Ola Kułaga pod nadzorem Aliny Pięty i Mirka Wujasa przejmuje ster organizacji i zarządzania Przeglądem. FORMACJA CHATELET zdobywa Grand Prix- co zdaniem niektórych świadczy  o teatralizacji form kabaretowych.

Wybrane imprezy towarzyszące:
-  Zielonogórskie Premiery (Jurki, Ciach, Grzegorz Halama Oklasky) 
-  projekcja filmu "Robin Hood Czwarta Strzała"
-  "Wszyscyśmy z Jednego Szynela" (Quasi Kabaret Rafała Kmitu - pre
   miera)
-  "Ballady i powiastki czeskie" (Jaromir Nohavica)
-  "Parodie i parafrazy" - koncert
-  Teatr KTO i Krzysztof Janicki "Po czym poznać łyżkę stołową z bliska"
-  konkurs monologów kabaretowych

Finaliści:
Feliks i Kuzyni z Kołobrzegu: Aneta Talkowska, Andrzej Aderman, Jarosław Prondziński, Feliks Talar, Aleksander Talkowski, Andrzej Talkowski. 
Kabaret im. Romana w Radomiu: Marek Modzelewski, Paweł Kowalski, Piotr Wojtyniak, Tomasz Chwieduk, Maciej Szmajda, Paweł Mazurczak, Jacek Budyń.
Kabaret DeKaDe ze Słupska: Grzegorz Gurłacz, Jerzy Karnicki, Dariusz Gatniejewski, Joanna Woronko, Krzysztof Plebanek, Zenon Czapski, Tadeusz Wardziak, Mariusz Staszczuk.
Kabaret E.K. z Zielonej Góry: Alicja Pietras, Katarzyna Sobieszek, Anna Dagmara Sobczak, Artur Walaszek, Darek krawczyk, Sławomir Kaczmarek, Tomasz Majer, Andrzej Kowalski, Maciej Iwaszków, Dominik Reicher.
Kabaret E-22 z Wojnicza: Edyta Zawolik, Waldemar Pączek, Tadeusz Apryjas, Stefan Wełna, Andrzej Król, Maciej Tyrka, Marian Stolakiewicz, Leszek Łuszcz, Piotr Filip.
Kabaret Niemy z Częstochowy: Marcin Król, Przemysław Kossakowski, Jarosław Ilcewicz, Jacek Stefaniak, Michał Gębuś, Dariusz Boral, Dorota Palacz, Kinga Goszczyńska, Magda Ściubidło.
Kabaret Afera z Poznania: Monika Paluszkiewicz, Lidia Kulpińska, Robert Cecko, Jacek Łuczak, Krzysztof Kulpiński, Sławomir Stawny, Wojciech Bernard, Janusz Juszczak, Jakub Paluszkiewicz, Marek Baczyński, Rafał Piechota.
Kabaret Nic z Rybnika: Barbara Hajdecka, Robet Korólczyk, Tadesz Kolorz, Bartek Demczuk, Mariusz Bogaczyk, Aleksander Chwastek.
Kabaret Moralnego Niepokoju z Warszawy: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rawał Zbieć, Katarzyna Zygmont, Katarzyna Pakosińska, Paweł Goleń, Bartłomiej Krauz, Wojciech Orszulak.
Kabaret Po żarcie z Krakowa: Agnieszka Bigaj, Tomasz Biernacki, Marcin Drewniak, Michał Gorczyca, Bogusław Kaczmarczyk, Oskar Hamerski, Maciej Stuhr.
Formacja Chatelet z Krakowa: Adam Grzanka, Adam Małczyk, Krzysztof Niedźwiecki, Paweł Rybak.



• Rotunda - www.rotunda.pl
• Kabarety online - www.eKabaret.pl
Logotypy
© 2002-2011 paka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autorów. Wykonanie projektu serwisu: Sztoldo.pl