PAKA - Strona Główna
Półfinały
XX
XX
 • Skecze video
  • Hrabi po spektaklu
  • Kabaret SMILE - Mapa (egzamin na studia)
  • Kabaret Młodych Panów - Piotr Żyła (skoczek)
  • Kabaret DNO - Freestyler II (po polsku)
  • Kabaret PUK - Terapia Małżeńska
  • Mariush - Czemu nie ma Ciebie tu? (koncert)
  • Mariush - Odwilż na bis (koncert)
  • Kabaret Młodych Panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy
  • Stand up Kraków
  • Kabaret DNO - Bakteria
  • Kabaret Młodych Panów & Smile & Łowcy.B - Klinika
  • Kabaret Łowcy.B - Zabawa w chowanego (skecz z wpadką)
  • Kabaret Z Nazwy - Baby (PAKA 2013)
  • Kabaret Z Nazwy - Przepustka (PAKA 2013)
  • Kabaret 7 minut Po - Wzębodłubie (PAKA 2013)
  • Kabaret 7 minut Po - Skecz który się nie odbył (PAKA 2013)
 • Skecze video
bnk
Stowarzyszenie Promocji
Sztuki Kabaretowej "PAKA"

ul. Oleandry 1
30-060 Kraków

e-mail: paka@paka.pl
tel/fax: (12) 681 60 35
NIP: 677-22-92-023
ROTUNDA
Kontakt w sprawie biletów i karnetów na 28. PAKĘ Kontakt w sprawie biletów i karnetów na 28. PAKĘ
Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zakupu karnetu na wszystkie imprezy w ramach 
28. Przeglądu Kabaretów PAKA. Karnet uprawnia do pierwszeństwa w uczestnictwie we wszystkich koncertach wg programu festiwalu oraz otrzymania kompletu materiałów informacyjnych i promocyjnych 28. PAKI.
Koszt karnetu - 450 zł. 
Informacje i zamówienia: 507 14 32 34, kamila.kwolek@paka.pl 


Jury Główne 28. PAKI
Zmienia się PAKA, przychodzą nowe kabarety z nowymi programami i pomysłami. Zmienia się także częściowo nasze Jury, bo Ci, którzy kiedyś zaczynali jako początkujący kabareciarze, dziś stali się kabaretową klasyką, a ich teksty i programy przeszły niejednokrotnie do historii. Jedno pozostaje niezmienne, są świetnymi fachowcami. Specjaliści od słów i konstrukcji inteligentnie dowcipnych, świetni aktorzy i doświadczeni artyści. Prekursorzy i ludzie pełni pomysłów. A przy tym chętni do podzielenia się z innymi tym, co wypracowali w pocie czoła przez lata swojej kariery. Czubaszek, Jachimek, Kamys, Krosny, Popiel, Stuhr. Te nazwiska mówią same za siebie.
Rada Festiwalowa 28. PAKI Rada Festiwalowa 28. PAKI
Jako, że naszym celem jest promocja sztuki kabaretowej, a jak wiadomo nie jesteśmy nieomylni, postanowiliśmy zwrócić się do tych, którzy wiele wiedzą o kabarecie, także  z punktu widzenia artysty i którzy zechcą podzielić się z nami swoim niemałym doświadczeniem.
KRAKÓW, PAKA I KABARET KRAKÓW, PAKA I KABARET
Szczególny klimat Kraków zawdzięcza wielu rzeczom. Tworzą go ludzie, miejsca i wydarzenia. Tworzy go szczególne poczucie wolności i wyjątkowości. Dlatego właśnie w Krakowie, w którym Jama Michalika i Piwnica pod Baranami wiodły prym w polskiej satyrze, mógł powstać 28 lat temu Przegląd Kabaretów PAKA z czasem przekształcony w Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA. Z jednej strony nawiązuje on do świetnych tradycji dobrego kabaretu z drugiej pokazuje inne jego oblicza: tych którzy zaczynają i tych którzy tworzą nowe satyryczne trendy. Można śmiało powiedzieć, że wszystkie polskie kabarety, które rozpoczęły swoją działalność w połowie lat 80 tych ubiegłego stulecia, swój początek mają związany z PAKĄ i Krakowem. 
I tak nasze miasto stało się prawdziwym centrum polskiego kabaretu, ze swoim szczególnym połączeniem tradycji i nowoczesnej satyry scenicznej. 


PAKAdemia - Festiwal Kabaretowy w Tarnowie
W dniach 16-18 lutego odbyła się PAKAdemia - I Festiwal Kabaretowy w Tarnowie.


Improfest - Festiwal Improwizacji Kabaretowej Improfest - Festiwal Improwizacji Kabaretowej
Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA oraz Grupa AD HOC zapraszają na IMPROFEST.
Już w listopadzie 2012 roku zapraszamy na drugą edycję. 

Improwizacja to kreowanie scen na bieżąco, na podstawie różnych sugestii widowni. Sugestie mogą dotyczyć miejsca, postaci, cech osób występujących, nastroju - inspiracją może być praktycznie wszystko! Publiczność zawsze bierze czynny udział w występie i ma bardzo duży wpływ na jego całokształt.
Jeśli chcesz zobaczyć, jak grupy z różnych części Polski radzą sobie w realizowaniu przeróżnych pomysłów widowni, jak na żywo powstaje niepowtarzalny spektakl pełen absurdów i szybkich skojarzeń -
nie może Cię zabraknąć na tym festiwalu!
Konkurs 28.PAKI
Uśmiechnięte Koleżanki!
Radośni Koledzy!
Przegląd Kabaretów PAKA od 28 lat wpisany jest w kalendarz kulturalny Miasta Królów Polski. 

Polska Akademia Kabaretowa Polska Akademia Kabaretowa
Kończymy pierwszą edycję Polskiej Akademii Kabaretu. PAK to warsztaty, na których młodzi adepci sztuki kabaretowej zgłębiali tajniki trudnej sztuki bycia zabawnym przed publicznością. Poza ćwiczeniami i wykładami ze znakomitościami polskiej sceny kabaretowej (m.in. kabaretami Czesuaf i Jurki, Tomaszem Jachimkiem, Arturem Andrusem, Abelardem Gizą czy Adamem Grzanką), mieli okazję zaprezentować zdobyte przez siebie umiejętności w trakcje happeningów z okazji PAKI. 
Zamów kabaret!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kabaretową: W zależności od Państwa potrzeb: Napiszemy SCENARIUSZ koncertu lub imprezy firmowej ( festynu) Stworzymy kilka alternatywnych propozycji obsady w różnych wariantach finansowych Zaplanujemy i przeprowadzimy efektywną kampanię promocyjną ( z uwzględnieniem projektu druków oraz współpracą z patronami medialnymi) WYPRODUKUJEMY KONCERT!
Materiały dla mediów Materiały dla mediów
Zapraszamy do zapoznia się z informacjami dotyczącymi prowadzonej przez nas działalności. Jeżeli potrzeba Państwu więcej informacji lub materiałów, zapraszamy do kontaktu z nami, a postaramy się je jak najszybciej na Państwa potrzeby dostarczyć.
Krakowska Scena Kabaretowa Krakowska Scena Kabaretowa
Krakowska Scena Kabaretowa została powołana przez Stowarzyszenie PAKA w 2008 roku, dla tych, którzy kochają kabaret, a nie chcą czekać do kolejnej PAKI. Do występów zapraszamy gwiazdy kabaretu z nowymi programami. Oprócz klasycznych, autorskich
prezentacji, przedstawiamy  naszej publiczności nowe formy twórczości kabaretowej. W ramach KSK funkcjonuje także bardzo popularny "Wieczór Komedii Improwizowanej". Spotykamy się także z twórcami polskiego Stand upu.


Mazurska Noc Kabaretowa
Mazurska Noc Kabaretowa - to najbardziej znana plenerowa impreza, o ugruntowanej pozycji lidera na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce,
od 13 lat corocznie gości na deskach mrągowskiego amfiteatru.


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7   - następna >>>
Przejdź szybko do strony:
• Rotunda - www.rotunda.pl
• Kabarety online - www.eKabaret.pl
Logotypy
© 2002-2011 paka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autorów. Wykonanie projektu serwisu: Sztoldo.pl