PAKA - Strona Główna
Półfinały
XX
XX
  • Skecze video
    • Hrabi po spektaklu
    • Kabaret SMILE - Mapa (egzamin na studia)
    • Kabaret Młodych Panów - Piotr Żyła (skoczek)
    • Kabaret DNO - Freestyler II (po polsku)
    • Kabaret PUK - Terapia Małżeńska
    • Mariush - Czemu nie ma Ciebie tu? (koncert)
    • Mariush - Odwilż na bis (koncert)
    • Kabaret Młodych Panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy
    • Stand up Kraków
    • Kabaret DNO - Bakteria
    • Kabaret Młodych Panów & Smile & Łowcy.B - Klinika
    • Kabaret Łowcy.B - Zabawa w chowanego (skecz z wpadką)
    • Kabaret Z Nazwy - Baby (PAKA 2013)
    • Kabaret Z Nazwy - Przepustka (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Wzębodłubie (PAKA 2013)
    • Kabaret 7 minut Po - Skecz który się nie odbył (PAKA 2013)
  • Skecze video
bnk
Stowarzyszenie Promocji
Sztuki Kabaretowej "PAKA"

ul. Oleandry 1
30-060 Kraków

e-mail: paka@paka.pl
tel/fax: (12) 681 60 35
NIP: 677-22-92-023
ROTUNDA
PAKA » Artykuły » Stowarzyszenie 2013-11-18 13:17:18
Stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszego stowarzyszenia.

Zarząd Stowarzyszenia


Monika Molas-Wołos
Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia
Dyrektor Małopolskiej Nocy Kabaretowej
Dyrektor Mazurskiej Nocy Kabaretowej 
monika.molas@paka.pl
Miło uśmiechnięta, wrażliwa, stanowcza i konkretna.


Aleksandra Ksieniewicz
Zastępca Przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia
ola.ksieniewicz@paka.pl
Aktywna i zabiegana, energiczna i czasem bardzo konkretna, najczęściej uśmiechnięta.



Piotr Skotnicki
Członek Zarządu Stowarzyszenia
piotr.skotnicki@paka.pl

Biuro

Agnieszka Balcer
Dyrektor Organizacyjny Stowarzyszenia
agnieszka.balcer@paka.pl


Karolina Korneszczuk - Podoba
Dyrektor 30. Przeglądu Kabaretów PAKA
Dyrektor Krakowskiej Sceny Kabaretowej
karolina.korneszczuk@paka.pl
519-145-761


Agnieszka Kozłowska
Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia i Przeglądu Kabaretów PAKA
Komisarz Konkursu 30. Przeglądu Kabaretów PAKA
agnieszka.kozłowska@paka.pl 
514-957-625


Alicja Rzepa
Promotor Krakowskiej Sceny Kabaretowej
Rektor Polskiej Akademii Kabaretu
alicja.rzepa@paka.pl


Alan Pakosz
Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Scenicznej - ImproFest
alan.pakosz@paka.pl


Marcelina Kruż
Specjalista ds. programowych
marcelina.kruz@paka.pl


Zuzanna Karwot
Promotor 15. Mazurskiej Nocy Kabaretowej
Promotor 30. Przeglądu Kabaretów PAKA
zuzanna.karwot@paka.pl


Izabela Leonarczyk
Koordynator Biura Stowarzyszenia
izabela.leonarczyk@paka.pl


Kamila Kwolek
Koordynator sprzedaży biletów
kamila.kwolek@paka.pl


Nasze Prawe Ręce

Paulina Jarząbek
Kamil Gibas
Oliwia Imiełowska
Szymon Pasek
Igor Sumara
Karolina Gryboś
Marta Flek
Sonia Szafrańska
Ania Lipecka
Aneta Skorek
Anna Bidzińska
Dariusz Ratajczak
Dariusz Machla
Małgorzata Pluta
Anna Szymczak
• Rotunda - www.rotunda.pl
• Kabarety online - www.eKabaret.pl
Logotypy
© 2002-2011 paka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autorów. Wykonanie projektu serwisu: Sztoldo.pl